top of page

ALCOM TELEFON

1996 yılında kurulmuş olan firmamız,

İletişim Sistemleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kısa sürede küçük - orta ve büyük işletmelerin-kurumların iletişim alanında ihtiyaçlarını eksiksiz ve memnuniyet odaklı karşılayan firmamız bu alandaki tüm ürün ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmiş ve getirmektedir.

2005 yılından itibaren hizmet alanlarına Güvenlik Sistemleri ve Yangın Algılama Sistemlerini de dahil etmiş, Alarm Sistemleri ve Güvenlik Kamera Sistemleri ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamaya devam etmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu durumlarda, yerinde ve zamanında servis hizmeti vermeyi hedef ve ilke edinmiş olan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, çözüm ortaklarımızla birlikte geçici çözümler değil siz değerli müşterilerimiz için kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Bu kapsamda kendi alanında uzman ve dünya markası olan kurumlarla çalışmaktayız.

Alcom Telefon Ailesi olarak;

Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,  kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, İhtiyaç ve sorunlara zamanında uzman kadromuzla müdahale etme ve çözümlemeyi, Güvenilirlik doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden sektörde öncü olunmasını kalite politikamız olarak benimsiyor ve uyguluyoruz.

karel.png
mavili.png
IMG_20230322_114312_edited.jpg
bottom of page