top of page
Yangın Hortumları

Yangın
Sistemleri

mavili_.png

AKILLI ADRESLİ YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMLERİ

Büyük ve orta ölçekli projeler ile akıllı binalarda sıklıkla kullanılan akıllı adresli yangın algılama ve alarm sistemleri, yangının nerede çıktığını noktasal olarak bildirebilmektedir.

 

Optik duman dedektörleri, ışın tipi duman dedektörleri, sıcaklık ve multisensör dedektörler yangını hızlı ve etkin bir şekilde algılayabilmektedir. Adresli doğalgaz ve LPG dedektörleri mahalde meydana gelen gaz kaçağını algılayarak olası bir tehlikenin önüne geçebilmektedir. Ayrıca mahaldeki kişiler yangın alarm butonu ile yangın alarm sistemini manuel olarak tetikleyebilmektedir.

 

Hava şartlarına dayanıklı modelleri de mevcut olan siren, flaşör ve flaşörlü sirenler, yangın durumunda binadaki kişileri sesli ve görsel olarak uyarabilmektedir. Akıllı adresli yangın alarm panelinin kontrolünde yürütülen yangın otomasyonları ile binadaki kişilerin güvenli bir şekilde tahliyesi, yangının söndürülmesi vb. işlemler yapılabilmektedir.

 

Supervisor grafiksel izleme ve kontrol yazılımı ile akıllı adresli yangın algılama ve alarm sistemleri mesafe kısıtlaması olmadan yönetilebilmektedir.

Santraller.png

Santraller

yangin_dedektor.png

Yangın Dedektörü

gaz_dedoktor.png

Gaz Dedektörü

butonlar.png

Butonlar

sirenler.png

Sirenler

moduller.png

Modüller

aksesuarlar.png

Aksesuarlar

MAVİLİ ürün kataloğu
Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri
Ürün Listesi / Fiyat Almak için Bizimle İletişime Geçin... 

SİZE ÇOK UYGUN TEKLİFLERİMİZ VAR !!!
 

MAVİLİ 16.02.2023 (2)_004.jpg
bottom of page